Захисти свою родину

нет гомосексуализму

В Україні зараз виконується розпорядження Кабміну, що передбачає пропаганду гомосексуалізму в школах та через ЗМІ, легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, усиновлення дітей трансгендерами вже до 2020 року. Вже поширюються в Україні книги, мета яких – переконати дітей молодшого шкільного віку, що гомосексуалізм – це нормально («Майя та її мами», «Відверта розмова про ЦЕ»). Закликаю підписати та поширити електронні петиції щодо захисту традиційних сімейних цінностей

https://petition.president.gov.ua/petition/42862https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485

Вже є більше 20 тисяч підписів. Потрібно набрати 25 тисяч підписів, щоб отримати офіційну відповідь. Термін збору підписів завершується 8 (у деяких петицій 9) травня.

Якщо ви обурені і не згодні з такими планами, то зараз у нас є можливість захистити своїх дітей, зберегти наші родини.

Прошу усіх долучитися до підписання електронних петицій на офіційних сайтах Президента, Верховної ради, Кабінету міністрів.

Мене як священика обурюють новини про те, що звичайна родина стає під удар гендерної ідеології, яка принижує кожну нормальну, здорову людину і нав’язує свої ганебні погляди про збочення та різного роду девіації (розлади).

Усі хто бажають підписати петиції, але не знають як це зробити, запрошую скористатися безкоштовною допомогою. 6 травня, у неділю о 12.00 за адресою м. Южноукраїнськ вул. Прокоф’єва 25, біля меморіалу, приміщення церкви «Спасіння» ЄХБ. На вас будуть чекати волонтери які допоможуть підписати петиції в інтернеті.

З молитвою про Вас та Вашу родину. Пастор Валентин 
(Християнська Протестантська Баптиська Церква).

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Чтобы иметь возможность оставлять комментарии, вы должны войти.