СБУ призывает южноукраинцев помочь в выявлении диверсантов

2c32f2133e8c15bdb9fecbc66019cb69c6f0ef39

Служба безопасности Украины в связи со взрывами на военных складах в Винницкой области призывает граждан быть бдительными и сообщать о всех подозрительных фактах.

Далее приводим полный текст обращения.

До уваги мешканців міста Южноукраїнська!

У зв’язку із надзвичайною ситуацією на військових складах поблизу м. Калинівка на Вінниччині, для забезпечення антитерористичних заходів на території нашого регіону Управління СБУ в Миколаївській області працює у посиленому режимі.

Разом із тим, звертаємося до кожного, хто має інформацію про наміри вчинити дії на шкоду безпеці громадян.

Про відомі вам факти прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, про факти чи наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної або розвідувально-підривної діяльності проти України, про випадки виявлення поблизу військових баз та арсеналів озброєння невідомих осіб, які виявлятимуть інтерес до режиму охорони цих та інших об’єктів, уразливих в терористичному відношенні, ви можете цілодобово повідомляти за телефонами «довіри» Управління СБУ (0512) – 49-03-22, чергового по УСБУ (0512) – 37-00-70 та відділ в м. Южноукраїнську Управління СБУ (05136) – 5-51-73.

Крім того, наявну у вас інформацію про факти підготовки та вчинення протиправних дій терористичного чи диверсійного характеру надсилайте на електронну скриньку Управління: usbu_myk@ssu.gov.ua, а також можете передати її особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 40.

Кожна інформація буде перевірена.

Прес-група Управління СБ України в Миколаївській області

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Чтобы иметь возможность оставлять комментарии, вы должны войти.