Мелодії Батьківщини

1

За участю Народного хору «Ветеран» (керівник Георгій Астахов) та Народного ансамблю народної пісні «Берегиня» (керівник Катерина Друховець) 23 березня у Великій залі Палацу культури «Енергетик» відбувся звітний концерт «Мелодії моєї Батьківщини».

У першому відділені Народний хор «Ветеран» виконав старі та нові пісні свого різноманітного репертуару. Справжнім дарунком стала прем’єра пісні, яку написав учасник колективу Віталій Новосєльцев. Після аранжування Віктора Трегубова, цей твір отримав назву «Марш хора ветеранів» і був прийнятий глядачами бурхливими оплесками.

1

Наймолодшому учаснику хору 68 років, а найдорослішому – 85. Художній керівник колективу 77-річний Георгій Астахов зауважив, що не зважаючи на поважний вік, ветерани завжди в строю і готові до нових випробувань!

2

У другому відділенні про свою творчість і досягнення звітував ансамбль народної пісні «Берегиня». Цьому чудовому колективу в листопаді виповнюється 30 років. В колективі є учасниці різного віку, але об’єднує їх любов і шана до народної пісні. В репертуарі «Берегині» різножанрові твори: обрядові та народні побутові, веселі жартівливі та акапельні. Гордістю колективу є його солістки: Олена Спека, Галина Терлецька, Ніна Сьомушкіна, Надія Кравченко.

7

В березні 2017 ансамбль підтвердив звання «народний» на обласному фестивалі «Материнська пісня», став лауріатом. А в Очакові на Всеукраїнському фестивалі «Пісенний драйв» (червіень 2017р.) «Берегіня» зайняла почесне ІІІ місце серед 77 колективів в номінації «Народна пісня».

8

В концерті також приймали участь: Народний ансамбль народного танцю «Енергія» (керівник Валерія Форостенко), гурт «Южанє», інструментальний ансамбль «Візерунки» (керівник Володимир Корольов).

Маша МУЗИЧНА

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Чтобы иметь возможность оставлять комментарии, вы должны войти.